MEBLOSYSTEM ZABAJKA - OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE 2-0 (1-0)
DODANE PRZEZ DNIA August 22 2009 23:09:03

Juniorzy Ostrovii Ostrowy Baranowskie przegrali 2-0 z zespo?em Meblosystemu Zabajka. Wyjazdowe spotkanie by?o pierwszym meczem nowego sezonu sezonu 2009/2010.

Wi?cej w ROZWINI?CIU NEWSA

OSTROVIA:
Rafa? Macina, Krzysztof Macina, Dawid Czajkowski, Szymon Warzocha, Patryk Chudzik, Janusz Augustyn, Grzegorz Gu?da, Mateusz Czajkowski, Wojciech Wo?niak, Sebastian Tetlak (65' ?ukasz Gu?da), Tomasz Durak

TREŚĆ ROZSZERZONA

Kadra m?odych zawodników Ostrovii Ostrowy Baranowskie nie podo?a?a rywalowi z Zabajki. Gospodarze zdecydowanie przewy?szali nasz team szybko?ciowo, co znacznie u?atwi?o im zadanie. Za? nasi zawodnicy byli lepiej przygotowani technicznie, jednak to nie wystarczy?o do zdobycia, przynajmniej jednego punktu.

Pierwsza bramka pad?a z b??du naszej linii defensywnej, a konkretnie nieporozumienia pomi?dzy bramkarzem, a stoperem Ostrovii. Pomy?k? skutecznie wykorzysta? w 25 minucie napastnik Meblosystemu, strzelaj?c pierwszego gola w tym spotkaniu. Po raz drugi nasz golkiper zosta? pokonany w drugiej po?owie. W 75 minucie atakuj?cy zawodnik z Zabajki umie?ci? pi?k? mi?dzy s?upkami naszej bramki.

Mecz zako?czy? si? wynikiem 2-0. Juniorzy s?abo zainaugurowali nowy sezon, co b?d? mieli szans? naprawi? ju? we wtorek w wyjazdowym meczu w Dzikowcu.