OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE - ?KS ?UKAWIEC 0-3 (0-1)
DODANE PRZEZ DNIA October 24 2009 17:46:47

Po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach, juniorzy Ostrovii podejmowali na swoim stadionie zawodników z ?ukawca. Nasi pi?karze pokazali si? z niez?ej strony jednak du?o wi?ksze do?wiadczenie go?ci zadecydowa?o o ich zwyci?stwie w stosunku 0-3.

Wi?cej w ROZWINI?CIU NEWSA

OSTROVIA:
Marcin Zi?tek (80' Mateusz Parys), Mateusz Gu?da, Zbigniew Maziarz (46' Szymon Warzocha), Patryk Chudzik, Krzysztof Macina, ?ukasz Miko?, Dawid Czajkowski, Wojciech Wo?niak, Rafa? Macina, Mateusz Czajkowski, Tomasz Durak (46' ?ukasz Gu?da)

TREŚĆ ROZSZERZONA

W prawdopodobnie ostatnim meczu juniorów w bie??cej rundzie sezonu 2009/2010 niestety polegli?my na w?asnym stadionie z zajmuj?c? drugie miejsce ekip? z ?ukawca 0-3. Szkoda, bo nasza postawa w tym meczu dawa?a nam szans? na zdobycz punktow?. Z gry wcale nie ust?powali?my du?o starszym pi?karzom ?ukawca, jednak to oni szczególnie w pierwszej po?owie mieli wi?cej okazji na zmian? rezultatu, z kolei nasi pi?karze mimo przewagi, jak? uzyskiwali?my nieraz w tym meczu, nie tworzyli bramkowych okazji. Ma?o by?o równie? strza?ów z dystansu.

Do dzisiejszego meczu nasza ekipa podesz?a z nastawieniem na dobr? gr?, a mo?e nawet na zdobycie punktów. Od pierwszych minut nie ust?powali?my starszym rywalom. Na nasze nieszcz??cie na pocz?tku meczu zawodnicy z ?ukawca wykorzystali b??d naszej linii defensywnej. Po prostopad?ym, otwieraj?cym podaniu i nieudanej pu?apce ofsajdowej w sytuacji sam na sam znalaz? si? napastnik go?ci, który pewnie pokona? naszego bramkarza ju? w 12 minucie meczu. Kilka chwil pó?niej ten sam zawodnik znalaz? si? w podobnej sytuacji jednak s?upek uchroni? nas przed wy?szym prowadzeniem przyjezdnych. Po tych kilku minutach rozlu?nienia nasi pi?karze opanowali si? i nie dopu?cili w pierwszej cz??ci meczu do podobnych sytuacji. Do ko?ca pierwszej po?owy ju? nie ogl?dali?my stuprocentowych okazji na zmian? wyniku, chocia? by?y momentu w, których Ostrovia potrafi?a przycisn?? rywala. Na drug? po?ow? wyszli?my równie? skoncentrowani. Nast?powa?y okresy, w których na zmian? przewa?ali zawodnicy, raz Ostrovii, raz ?ukawca. Niestety znów gole wpada?y do naszej bramki, chocia? znacznie im w tym pomogli?my. W 70 minucie spotkania pad? najpi?kniejszy gol dzisiejszego meczu. W jednej z akcji go?ci niefortunnie interweniowa? nasz obro?ca. Chc?c wybija? pi?k? spad? nóg rywala, wyekspediowa? futbolówk? w stron? naszej bramki. "Strza?" z 40 metrów by? praktycznie nie do obrony dla naszego bramkarza, który by? do tego wysuni?ty na 10 metr od bramki. Pechowa strata bramki znacznie podci??a skrzyd?a pi?karzom Ostrovii. Zdobycie, co najmniej honorowej bramki by?o w naszym zasi?gu. Akcja sam na sam i strza? na prawie pust? bramk? nie wystarczy?y na ustrzelenie chocia?by jednego gola. Z kolei go?cie mieli u?atwion? sytuacj? je?li chodzi o atak. Po jednym z kontrataków pod koniec meczu pad?a trzecia i ostatnia bramka tego meczu.