BRATEK BRATKOWICE - OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE 1-1 (0-0)
DODANE PRZEZ DNIA October 03 2009 16:41:44

W ósmej kolejce sezonu rozgrywkowego juniorów, nasi pi?karze zdobyli jeden punkt w wyjazdowym meczu z Bratkiem Bratkowice. Spotkanie zako?czy?o si? wynikiem 1-1.

Wi?cej w ROZWINI?CIU NEWSA

OSTROVIA:
Marcin Zi?tek, Mateusz Gu?da, Dawid Czajkowski, Patryk Chudzik, Krzysztof Macina, Krzysztof Maziarz (55' ?ukasz Gu?da), ?ukasz Miko?, Grzegorz Gu?da (70' Sebastian Tetlak), Wojciech Wo?niak, Tomasz Durak (80' Mateusz Parys), Rafa? Macina

TREŚĆ ROZSZERZONA

Wywalczony w dzisiejszym spotkaniu remis daje naszej dru?ynie ??cznie dziesi?? punktów po o?miu kolejkach i siódme miejsce w tabeli. Przed dzisiejszym meczem mieli?my okazj? - w przypadku zwyci?stwa dogonic zespó? Bratka Bratkowice. Niestety trzech punktów nie uda?o si? zdoby?, natomiast wywalczyli?my i tak remis, który wydawa? si? w pewnym momencie prawie niemo?liwy.

Pierwsza po?owa to czas wyrównanej gry. Ani Ostrovia, ani Bratek nie przej??y inicjatywy w grze. Nie ogl?dali?my równie? ?adnych stuprocentowych okazji bramkowych. Tak wi?c mo?na powiedzie?, ?e pierwsze 45 minut by?o po prostu nudne. Doskonale obrazuje to chocia?by wynik 0-0 do przerwy.

Co? zacz??o si? dzia? dopiero w drugiej cz??ci spotkania. Na nasze nieszcz??cie zacz??a si? ona dla nas nieciekawie. Po stracie w ?rodkowej strefie boiska, gospodarze wyprowadzili atak. Po dobrym do?rodkowanie z prawej strony i z?ym kryciu w naszej obronie, wysoki zawodnik Bratka bez problemu z bliskiej odleg?o?ci trafi? do naszej bramki i od 46 minuty mieli?my ju? 1-0. Od tego momentu w naszych szeregach zacz??o si? co? dzia?. Ruszyli?my ?mielej do ataku. Niestety przez d?ugi okres czasu nasze starania skutkowa?y. Dopiero w 90 minucie zdo?ali?my pokona? bramkarza z Bratkowic. Po wyrzucie z autu przez Patryka Chudzika na wysoko?ci pola karnego pi?ka spad?a na g?ow? Rafa?a Maciny, który przed?u?y? jej lot w stron? bramki, nast?pnie praktycznie z linii ko?cowej o futbolówk? powalczy? Dawid Czajkowski, który przelobowa? bramkarza gospodarzy. Pi?ka lecia?a wzd?u? bramki, prawie ?e po linii bramkowej. W dobrym miejscu znalaz? si? wprowadzony na boisko kilka minut wcze?niej Mateusz Parys, który dope?ni? formalno?ci i uprzedzaj?c obro?ców Bratka wpakowa? pi?k? do bramki.

Po dzisiejszym meczy Ostrovia zachowa?a swoje miejsce w tabeli. Na popraw? swojej lokaty przyjdzie nam poczeka? co najmniej jeden tydzie?. W nast?pny weekend rozgramy mecz na swoim stadionie z zespo?em Jedno?? Hucisko.