OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE - TEAM PRZEC?AW 2-2 (1-1)
DODANE PRZEZ DNIA August 19 2009 23:33:03

W meczu drugiej kolejki Ostrovia na w?asnym stadionie go?ci?a pi?karzy Teamu Przec?aw. W bardzo zaci?tym i wyrównanym pojedynku pad? wynik 2-2 po bramkach Piotra Misiaka i Rafa?a Szcz?cha dla Ostrovii oraz Seku?y i Strza?ki dla Teamu.

Wiecej w ROZWINI?CIU NEWSA

OSTROVIA:
Aleksander Ko?cielny, Dariusz Karnat, Dariusz Mielczarek, Mateusz Gu?da, Dariusz Zieli?ski (46' Piotr Wójcik), Grzegorz Szcz?ch, Damian Maziarz (46' Pawe? Misiak), ?ukasz Skiba, Pawe? Szcz?ch (46' Mariusz Gu?da) (75' ?ukasz Miko?), Rafa? Szcz?ch, Piotr Misiak

TREŚĆ ROZSZERZONA

W zako?czonym spotkaniu kibice mogli zobaczy? sporo zaci?tej walki. Wida? by?o, ?e zawodnicy obydwu dru?yn musieli zostawi? na boisku du?o zdrowia. Wyrównany pojedynek obfitowa? w wiele fauli. Zobaczyli?my nawet dwa rzuty karne, jak si? dowiemy do?? kontrowersyjne...

Pocz?tek meczu by? do?? nerwowy zarówno w ekipie Ostrovii i Teamu. Widzieli?my du?o niedok?adnych zagra?. Z lekka przewa?a?a dru?yna go?ci, jednak nie stworzy?a w tym okresie bramkowych sytuacji. Po pierwszym kwadransie gry do g?osu zacz?? dochodzi? nasz zespó?. Pierwsz? bardzo dobra okazj? na zmian? rezultatu mia? Rafa? Szcz?ch. W zamieszaniu podbramkowym pi?ka pos?ana przez niego nie znalaz?a drogi do bramki rywali. Kilka minut pó?niej znowu zaatakowa?a nasza dru?yna, jednak pi?ka po naszej akcji i wybiciu rywali znalaz?a si? z linia ko?cow?. Do wykonania rzutu ro?nego podszed? ?ukasz Skiba. Precyzyjne do?rodkowanie trafi?o wprost na nog? Piotra Misiaka, który skierowa? futbolówk? do siatki rywali. W 23 minucie mieli?my wi?c korzystny dla nas wynik 1-0. Wszystko by?oby dobrze gdyby pod koniec pierwszej po?owy lepiej rozpocz?ta zosta?a akcja po wyrzucie z autu. Po wspomnianym rozpocz?ciu gry pi?ka trafi?a do jednego z obro?ców, a ten zmuszony zosta? do odegrania do bramkarza. Futbolówka zosta?a wybita, jednak po rykoszecie trafi?a do jednego z rywali ustawionego w ?rodkowej strefie boiska. Podanie w polu karnym otrzyma? atakuj?cy pi?karz Teamu. W walce o pi?ce wywróci? si?, co s?dzia zinterpretowa?, jako faul a w konsekwencji rzut karny. Skutecznym egzekutorem kontrowersyjnej jedenastki w 43 minucie zosta? Seku?a. Tak wi?c pierwsza cz??? gry zako?czy?a si? niezbyt satysfakcjonuj?cym nas wynikiem 1-1.

Druga po?owa nie przynios?a znacznej zmiany obrazu gry. Walka by?a wyrównana i równie zaci?ta, jak w pierwszej po?owie. W 65 minucie przed polem karnym znalaz? si? niepilnowany Strza?ka. Zdecydowa? si? na strza? z 20 metrów, i s?usznie, gdy? mocno uderzona pi?ka przelecia?a ponad wysuni?tym bramkarzem Ostrovii i wpad?a tu? pod poprzeczk? naszej bramki. Stracona bramka nie podci??a skrzyde? zawodnikom Ostrovii, ale zmotywowa?a ich do odrabiania strat. Do kolejnej do?? kontrowersyjnej sytuacji dosz?o pod koniec meczu, w 83 minucie. Jednak tym razem korzy?? odnios?a nasza dru?yna. Pi?k? przed "szesnastk?" wypu?ci? sobie Pawe? Misiak, b?d?c ju? w polu karnym go?ci chcia? udogodni? sobie pozycj? do zagrania, jednak w tym samym momencie bramkarz Teamu próbowa? wy?apa? pi?k? spod nóg zawodnika Ostrovii, który upad? na ziemi? po tym starciu. G?ówny arbiter znów podyktowa? dyskusyjny rzut karny. Do wykonania "jedenastki" podszed? Rafa? Szcz?ch, który skierowa? pi?k? w prawy, górny róg bramki. Do ko?ca spotkania oprócz sta?ych fragmentów gry nie by?o ju? stuprocentowych okazji na zdobycie gola.

Mecz zako?czy? si? sprawiedliwym wynikiem 2-2, jednak nie do ko?ca s?uszne decyzje s?dziego mog?y zepsu? troch? pi?karskie widowisko. Zespó? Teamu Przec?aw wygl?da na siln? dru?yn?, wi?c punkt uzyskany po tym meczu mo?e okaza? si? cenna zdobycz?. Jednak przy odrobinie szcz??cia mogliby?my cieszy? si? z kompletu punktów. Warto wspomnie?, ?e w zespole rywali przez ca?y mecz wyst?powali dwaj byli zawodnicy naszej ekipy - Jacek Juwa (równie? by?y trener Ostrovii) i bramkarz ?ukasz Fleszar. Nast?pny mecz zostanie rozegrany w najbli?sz? niedziel? na wyje?dzie z Victori? Czermin.