VICTORIA CZERMIN - OSTROVIA    |    WILGA WIDE?KA - TEMPO CMOLAS    |    Z?OTNICZANKA Z?OTNIKI - TEAM PRZEC?AW    |    CZARNI TRZE?? - WI?NIA TRZCIANA    |    BABICHA - ATUT PODBORZE    |    SOKÓ? MALINIE - MARMURY PRZY??K    |    HUCINA - RADOMY?LANKA

29 SIERPNIA 2010
3. KOLEJKA
DATA: 29 SIERPNIA 2010
STADION: OSTROWY BARANOWSKIE

OSTROVIA 0-1 SOKÓ? MALINIE    |    HUCINA 1-0 WILGA WIDE?KA    |    RADOMY?LANKA 0-2 VICTORIA CZERMIN    |    MARMURY PRZY??K 3-1 BABICHA    |    ATUT PODBORZE 3-0 CZARNI TRZE??    |    WI?NIA TRZCIANA 0-3 Z?OTNICZANKA Z?OTNIKI    |    TEAM PRZEC?AW 2-1 TEMPO CMOLAS

Pora?ka
TEAM PRZEC?AWTEAM PRZEC?AW - OSTROVIA 2:1 (1:0)

1:0
2:0
2:1 M. Gu?da
11 kolejka
TEAM PRZEC?AWPrzed nami 11 kolejka A klasy w której zmierzymy si? z Team Przec?aw. Z zespo?em tym spotkali?my si? do tej pory 6 razy, bilans tych meczy to 3-2-1 i w bramkach 15-9 na nasz? korzy??. W zespole z Przec?awia gra nasz by?y trener Jacek Juwa , który bardzo dobrze zna nasz? dru?yn? dlatego ten mecz b?dzie bardzo trudny. Mamy nadziej? ?e Ostrovia z tego pojedynku wyjdzie zwyci?sko i umocni si? w czubie tabeli.

mecz w Przec?awiu o godz. 11:00

Ostrovia-Wi?nia Trzciana
WI?NIA TRZCIANAOSTROVIA - WI?NIA TRZCIANA 4 : 2 (3:1)

15' 1:0 R.Szcz?ch
20' 1:1
36' 2:1 G. Szcz?ch
41' 3:1 M. Gu?da
65' 4:1 R. Szcz?ch
78' 4:2

czytaj WI?CEJ
10 kolejka
WI?NIA TRZCIANA10 kolejka A klasy. 10 pa?dziernika 2010 r. o godz. 11:00 b?dziemy podejmowa? w Ostrowach Baranowskich dru?yn? Wi?nia Trzciana. Nasz najbli?szy przeciwnik w A klasie gra dopiero trzeci rok. W poprzednich dwóch latach w czterech pojedynkach mamy korzystniejszy bilans 3-0-1 a w bramkach 14-5. Niestety ostatni nasz pojedynek w Trzcianie zako?czy? si? kl?sk? 4: 1 w niedziele przyjdzie wi?c czas na rewan?.
Wyj?tkowo ciekawie zapowiadaj? si? spotkania na innych boiskach naszej A klasy:
Sokó? Malinie – Czarni Trze??
Victoria Czermin – Z?otniczanka
oraz hit kolejki LKS Hucina – Tempo Cmolas.
Atut Podborze - Ostrovia
ATUT PODBORZEAtut Podborze - Ostrovia 1 : 2
1' P. Szcz?ch 0-1
65' P. Misiak 0-2
85' K. Krzysztofik 1-2

9 kolejka
ATUT PODBORZEW niedziel? 3 pa?dziernika zostanie rozegrana 9 kolejka mieleckiej A klasy.

Ostrovia - Marmury Przy??k
MARMURY PRZY??KW 8 kolejce A klasy Ostrovia dozna?a niespodziewanej pora?ki z Marmurami Przy??k. Mecz toczy? si? pod nasze dyktando lecz nie potrafili?my wykorzysta? 200 procentowych sytuacji.

8 kolejka
MARMURY PRZY??KW niedziel? 26 wrze?nia zostanie rozegrana 8 kolejka A klasy. Dru?yna Ostrovii podejmowa? b?dzie Marmury Przy??k. W dotychczasowej rywalizacji na poziomie A klasy to zespól Ostrovii wypada lepiej. W 12 spotkaniach bilans wygl?da nast?puj?co: 7-2-3 a w bramkach 27:21. Pi?? ostatnich spotka? to zwyci?stwa naszej dru?yny. Mamy nadziej? ?e ta dobra passa zostanie podtrzymana.

W innych spotkaniach tej kolejki ciekawie zapowiada si? mecz Victoria Czermin – Team Przec?aw oraz pojedynek w Maliniu ,Sokó? – Tempo Cmolas a tak?e derby Radomy?lanka – Atut Podborze.
Ostrovia - Wilga Wide?ka
WILGA WIDEKADru?yna z Wide?ki przyjecha?a os?abiona brakiem kilku kluczowych zawodników. Opór stawiali tylko do 28 minuty kiedy to dosz?o do kuriozalnej sytuacji

CZYTAJ WI?CEJ
Wilga Wide?ka
WILGA WIDEKAW niedziel? 19 wrze?nia rozegramy spotkanie z Wilg? Wide?ka jest to nast?pny debiutant w A klasie.
Dru?yna ta po awansie znacznie wzmocni?a si? zawodnikami formacji defensywnych. Bramki broni Aleksander Sito a ostoj? defensywy jest Roman Golis obaj znani z wy?szych lig. Dru?yna ta traci ma?o bramek ale te? ma?o strzela. Jednak w ostatniej kolejce doznali druzgoc?cej pora?ki z Tempem Cmolas 0:5. Z Wilg? Wide?ka nie spotkali?my si? nigdy w rozgrywkach o punkty, raz rozegrali?my sparing który przegrali?my ale to by?o dawno. Mecz rozgrywany b?dzie na boisku w Ostrowach Baranowskich o 11:00. Zapraszamy
Zwyci?stwo z Victori?
VICTORIA CZERMINW zaleg?ej 4 kolejce zmierzyli?my si? z Victori? Czermin. Mecz rozgrywany by? w Borowej. Spotkanie rozpocz?li?my podobnie jak z Radomy?lank?, dobre 15 minut a potem przewag? udokumentowan? bramk? przej?li gospodarze. Pierwsza po?owa nie przynios?a wi?cej emocji. Po przerwie nic nie zapowiada?o poprawy naszej gry do minuty 70 kiedy z rzutu wolnego przed polem karnym ?adnym strza?em popisa? si? Damian Parys. W tym Mom?cie Ostrovia uwierzy?a w mo?liwo?? wywiezienia 3 punktów a gospodarze jakby nie wierzyli w to co si? sta?o i trzy minuty pó?niej po wrzutce Piotra Wójcika strza?em g?ow? prowadzenie da? nam Piotr Misiak. Pi?karze Victorii d??yli do wyrównania lecz nadziali si? na kolejn? kontr? któr? zako?czy? ?ukasz Skiba. 3punkty pojecha?y do Ostrów Baranowskich.